| Наименование марки: | YINHUASHENG |
| Номер модели: | 76*200-5/80Р |
| МОК: | 1 шт. |
| Цена: | Подлежит обсуждению |
| Условия оплаты: | Л/К, Т/Т |
| Способность к поставкам: | 1000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | 76*200-5/80R |
| Body Diameter | 76 mm |
| Body Length | 200 mm |
| Connection Size | 5/8" ODF (0R interface) |
| Material | Black coated steel |
| Surface Finish | Black paint coating |
| Application | Refrigeration, HVAC, cold chain equipment |
| Service | OEM/ODM customizable |