| Наименование марки: | YINHUASHENG |
| Номер модели: | ЕА48 161 |
| МОК: | 1 шт. |
| Цена: | Подлежит обсуждению |
| Условия оплаты: | Л/К, Т/Т |
| Способность к поставкам: | 1000 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Part Number | EA48 161 |
| Product Type | Refrigerated Truck Hose |
| Inner Diameter (ID) | 16.1 ± 0.3 mm |
| Outer Diameter (OD) | 24.1 ± 0.5 mm |
| Wall Thickness | 4.00 mm |
| Max Wall Thickness Difference | 0.4 mm |
| Working Pressure | 3.5 MPa |
| Minimum Burst Pressure | 18.0 MPa |
| Fabric Layer | 1 Layer |
| Minimum Bend Radius | 95 mm |
| Weight | 277 g/m |
| Refrigerant | R404a |
| Working Temperature | -40℃ ~ +140℃ |
| Material | High-quality synthetic rubber + 1-layer fabric reinforcement + rubber outer layer |
| Application | Refrigerated truck cooling system, cold chain transport fluid delivery |